Obecnie na rynku możemy spotkać perfumerie na każdym rogu, jak zatem wybrać miejsce gdzie będzie zaopatrywać się w nasze ulubione zapachy? Wbrew pozorom odpowiedź wcale nie jest taka prosta, według nas należy przeanalizować kilka podstawowych czynników przy wyborze ulubionej drogerii i niekoniecznie kierujmy się kilkuzłotową różnicą w cenie produktu.

Programy lojalnościowe

Jednym z podstawowych czynników przy wyborze perfumerii jest odpowiednio skomponowany program lojalnościowy. Chyba każdy z nas spotkał się z systemem, w którym zbiera się punkty tylko po to, by po kilku latach wymienić je na latarkę bądź inną mniej przydatną rzecz. Naszym zdaniem najbardziej korzystny jest system, gdzie na naszej karcie pojawia się kwota stanowiąca niewielki procent danego zakupu, a po zgromadzeniu odpowiedniej kwoty możemy zrobić za nią zakupy w perfumerii. Załóżmy, że kupujemy perfumy Boss, które kosztują kilkaset złotych, wtedy na nasze konto trafiłoby kilka złotych jako rabat w przypadku kolejnych zakupów w danym sklepie.

Rabaty od poszczególnych producentów

Ważne jest również aby wybrana przez nas perfumeria miała podpisane umowy bezpośrednio z producentami, wtedy możemy natrafić na ciekawe akcje promocyjne, dzięki którym możemy sporo zaoszczędzić. Luksusowe marki do jakich z pewnością należą m.in.: perfumy Dolce Gabbana gwarantują nam niezwykły zapach, a także trwałość, która jest kluczowym czynnikiem determinującym nasz zakup. Mamy nadzieję, że dzięki powyższym poradom znajdziecie sklep, który spełni wasze oczekiwania.