Dobranie odpowiednich perfum nie jest rzeczą łatwą, dlatego powinniśmy dłużej się zastanowić nad zapachem wybranym na daną okazję. Pamiętajmy, że inny zapach będzie dobry do oficjalnej kolacji, a inny na luźną imprezę u znajomych, gdzie możemy puścić wodzę fantazji i wybrać bardziej ekstrawagancki zapach. O czym należy więc pamiętać przy wyborze perfum?

Korelacja perfum ze strojem

Pewnie myślicie, że strój nie wiąże się z naszym zapachem – nic bardziej mylnego. Nasza kreacja powinna współgrać z perfumami, dlatego należy pamiętać co determinuje odpowiedni wybór zapachu:

  1. cel wyjścia (kolacja biznesowa, luźne spotkanie),
  2. strój,
  3. osoby z którymi się spotykamy (należy wziąć pod uwagę ich wiek, płeć oraz stanowisko względem naszej osoby),
  4. miejsce do którego się wybieramy (restauracja, opera, dyskoteka)

Każda szanująca się dama powinna mieć kilka rodzajów perfum, które dobiera do odpowiedniej okazji. Jeśli jednak nie możemy sobie pozwolić na wydanie kilku tysięcy złotych, polecamy wybrać się do sklepu Euphoria perfumy, gdzie kupimy produkty dobrej klasy w przystępnych cenach.

Perfumy uniwersalne

Doskonałym rozwiązaniem jest również zakup uniwersalnych perfum, które nadają się na każdą okazję. Ich zapach nie jest zbyt mocny, ale delikatność zapewnia nam elegancję w spotkaniach biznesowych. Jeśli chodzi o wyjścia mniej oficjalne, wystarczy użyć ich trochę więcej, a z pewnością przyciągniemy uwagę towarzyszy mocnym aczkolwiek subtelnym zapachem. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów powyższych perfum, więc wybór mamy bardzo duży.